Zapraszamy dzieci i młodzież do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szreńsku

Młodzi instrumentaliści rozpoczynający swoją przygodę z orkiestrą otrzymują w używanie instrument, korzystają z możliwości bezpłatnej nauki gry na wybranym instrumencie oraz biorą udział w zajęciach prowadzonych przez kapelmistrza Mirosława Cieślak. Członkowie naszej orkiestry mają możliwość realizowania swoich pasji i talentów muzycznych zyskując wrażliwość, sumienność i obowiązkowość przy jednoczesnej edukacji i dobrej zabawie.

Nasza Orkiestra składa się z 25 członków, wśród których znaczną większość stanowią dzieci i młodzież z terenu gminy Szreńsk. Działamy już przeszło 25 lat. Przez cały ten czas uświetniamy wiele imprez i wydarzeń na terenie powiatu mławskiego i gminy Szreńsk. Bierzemy także udział w wielu przeglądach i konkursach ogólnopolskich, w których odnosimy sukcesy. Dlatego też ze śmiałością możemy stwierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych Orkiestr Dętych w naszym powiecie. Większość występów wykonujemy nieodpłatnie na rzecz dobra i kultury w wielu kręgach społecznych. Jesteśmy zawsze chętni i otwarci na nowe wyzwania.

Spotkania orkiestry odbywają się w każdy wtorek i piątek od godz.17 w GOK.