WYJAZD DO TEATRU KAMIENICA

Gminny Ośrodek Kultury w Szreńsku w dniu 14 czerwca 2018r. organizuje wyjazd do Teatru Kamienica w Warszawie na spektakl pt. "TEST". Zainteresowane osoby prosimy o zapisy do dnia 04.06.2018r. Kilka słów o spektaklu: Nowość w repertuarze Kamienicy, czyli spektakl „Test” już w czerwcu będzie miał swoją premierę. Akcja sztuki, której autorem jest Jordi Vallejo Duarri toczy się wokół pytania „sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat?”. Reżyserem spektaklu jest Tomasz Obara. W sztuce wystąpią aktorzy: Daria Widawska/ Ilona Wrońska, Aleksandra Grzelak, Jarosław Boberek i Mariusz Słupiński. „Test” to historia o pieniądzach, moralności, uczuciach i kłamstwach. Mistrzowska konstrukcja dialogu i fabuły sprawia, że widz - niemal od razu - z obserwatora przeistacza się w uczestnika wciągającej gry. Zazwyczaj żyjemy w błogim przekonaniu, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi - że mamy solidny kręgosłup moralny i nie z nami takie numery, ale dopóki nie nastąpi chwila realnej próby - dopóty tak naprawdę nie wiemy, kim jesteśmy...