DZIEŃ DZIECKA W KINIE ZA ROGIEM

DZIEŃ DZIECKA W KINIE ZA ROGIEM W SZREŃSKU :)

31 maja 2019r. godz. 16:00 - PSZCZÓŁKA MAJA. MIODOWE IGRZYSKA

godz. 17:30 - BELLA SEBASTIAN 3

 

Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska (2018)

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata. Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w Ulimpiadzie - międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści - w rządzonej przez Cesarzową pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział, niestety mieszkańcy jej ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką… Urocza opowieść o odwadze, przyjaźni i sile działania w grupie.

rodzaj: Animowany;  gatunek: Film dla dzieci; produkcja: Australia, Niemcy;  dystrybutor: Monolith Films;  kat. wiek.: 5;  czas trwania: 1 godz. 21 min.

 

Bella i Sebastian 3 (2017)

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce, żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi, że jest jej prawowitym właścicielem, i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy…

rodzaj: Fabularny;  gatunek: Przygodowy, Familijny; produkcja: Francja; dystrybutor: Monolith Films; kat. wiek.: 7; czas trwania: 1 godz. 25 min.