SPOTKANIE Z CYKLU "CZŁOWIEK Z PASJĄ"

Już od marca zaczynamy cykliczne spotkania z ludźmi, którzy posiadają ciekawe pasje i chcą o nich opowiedzieć. Jeżeli jesteś jedną z takich osób, odezwij się do nas! Kolejne spotkanie może być z Tobą i z Twoją pasją!

A już w czwartek 15-tego marca 2018r. o godz. 10:00 naszym gościem będzie Robert Gondek - podróżnik, fotograf przyrody i miłośnik Afryki. Autor ponad 200 pokazów podróżniczych dla dzieci i dla dorosłych, który opowie nam o tym, jak różnorodna jest Afryka.

Opis spotkania: Opowieść o najwyższych afrykańskich górach i nie tylko... Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Zobaczymy jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków. I wiele innych...

Robert Gondek: podróżnik,fotograf przyrody i miłośnik Afryki. Autor ponad 200 pokazów podróżniczych dla dzieci i dla dorosłych. Członek Akademii Odkrywcy im. Tony Halika oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody. Nagradzany przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Za konsekwentną realizację projektu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce. Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: "W drodze na najwyższe szczyty Afryki". Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili.

Strony internetowe autora pokazu: www.szczytyafryki.pl www.facebook.pl/SzczytyAfryki

Po spotkaniu możliwość nabycia książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce autorstwa Roberta Gondka, oraz prace fotograficzne, oryginalne koszulki, widokówki ze zdjęciami autora pokazu.